Beautica - Luxusní černá maska

Kód: 102102
12 hodnocení
449 Kč –11 %
beautica2 600x600
449 Kč –11 % 399 Kč
Momentálně nedostupné

Pokud chcete zatočit s problémem černých teček, sáhněte po této luxusní černé slupovací masce. 

Česká značka Beautica kombinuje to nejlepší z přírody a vědy, aby přinesla tu nejdůkladnější péči. Dokonalost je v detailech. Na každý se proto zaměřujeme. Česko je plné nekvalitní levné kosmetiky, která se dováží z Číny. Obchody jsou přehlceny hromadně vyráběnými produkty velkými korporacemi, které se starají spíše o svůj zisk než o blaho a spokojenost zákazníka. My na to jdeme jinak - řemeslnou výrobou v České republice prostřednictvím toho nejlepšího, co nám příroda může dát. Možná jsme si zvolili složitější cestu. Ale víme, že je správná. Věříme, že v kráse je síla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beautica – Luxusní černá maska

Chvíle relaxace v dnešní době jsou velmi cenné. Užij si tyto chvíle s naší maskou. Dej si horkou lázeň (pára a teplo pomůže otevřít póry). Omyj obličej, osuš a nanes masku. Zapni film, otevři knížku, popíjej čaj, kávu nebo víno. Užívej si chvíle, kdy se můžeš věnovat sobě. Poté tě čeká zábavné slupování krásně vonící masky a užívání si naprosto hedvábné pokožky, která tě po její aplikaci čeká. 

Složení: Aqua, Alcohol denat, Polyvinyl, Alcohol, CI 77499, Butylene, Glycol, Sodium, Polysterene Sulfonate, Panthenol, Glycerin, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Zingiber, Oficinate Root Extract, Sanguisorba, Officinalis Root Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Xanthan Gum, Parfum, Citric Acid

Beautica - Luxusní černá maska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka Beautica kombinuje to nejlepší z přírody a vědy, aby přinesla tu nejdůkladnější péči. Dokonalost je v detailech. Na každý se proto zaměřujeme. Česko je plné nekvalitní levné kosmetiky, která se dováží z Číny. Obchody jsou přehlceny hromadně vyráběnými produkty velkými korporacemi, které se starají spíše o svůj zisk než o blaho a spokojenost zákazníka. My na to jdeme jinak - řemeslnou výrobou v České republice prostřednictvím toho nejlepšího, co nám příroda může dát. Možná jsme si zvolili složitější cestu. Ale víme, že je správná. Věříme, že v kráse je síla.

 

Beautica